Workshop Train de Trainer

De basis voor goed voetbal begint met goede training, daarom gaan we van start met de workshop ‘Train de Trainer’. Alle trainers en begeleiders van de categorieën JO7, JO8, JO9, JO10 en JO11 worden daarvoor uitgenodigd.

Twee avonden vol praktijktips
We organiseren 2 avonden van ± 45 minuten waarin Freddy Kruijs (Technisch Jeugdcoördinator en oud profvoetballer) uitlegt hoe je een team traint.

De eerste avond  (datum) geeft Freddy volop praktijktips over hoe jij jouw training voorbereidt, opstart, opbouwt, leuk houdt, iedereen bij de les houdt en afsluit.

De tweede avond (datum) gaan we wat dieper in op hoe train je op meer weerbaarheid, tactiek, techniek en hoe coach je een wedstrijd.

Daarnaast kunnen er natuurlijk vragen gesteld worden en inhoudelijke gesprekken worden opgestart. We willen de workshop ongecompliceerd en toegankelijk houden. Dus ook voor beginnende trainers zonder enige ervaring.

Doel van de workshop
Het doel is kennis en ervaring delen, zodat de startende en ook de wat meer ervaren trainer weet op welke manier we de kwaliteit en het voetbalplezier van de trainingen kunnen verhogen. Want dat is de basis voor goed voetbal.

Deelname aan de cursus is niet verplicht, maar de aanwezigheid van alle trainers en begeleiders wordt zeer gewaardeerd.