Olympia ’60 reist morgen af naar Breda voor opnieuw een topper. In de wijk Gageldonk wacht een uitwedstrijd tegen koploper The Gunners. Het zijn affiche-technisch tropenweken voor de spelers en supporters van Olympia, met de ene aansprekende wedstrijd na de andere.
The Gunners voert de ranglijst aan met 40 punten en wist bovendien de tweede periode te winnen. De ploeg kende dit seizoen een opvallende nederlaag (6-2 tegen BES/de Valk), maar liet ook zien waartoe het in staat is met een overtuigende 8-1 overwinning op SSC ’55. In eigen huis zijn de Bredanaars dit seizoen nog ongeslagen. Een keer werden er punten gemorst en dat was na een gelijkspel tegen rivaal PCP.
De heenwedstrijd op Het Crispijn leverde een overwinning op voor Olympia. Nadat Boris Houtzager The Gunners op voorsprong had gezet, draaide Olympia het duel volledig om. Nick Smans zorgde voor een bijzonder moment door de bal van ruim veertig meter over de keeper heen te schieten. Daarna bepaalde Luca Kastelijns met wederom een prachtige treffer de eindstand in het voordeel van de rood-witten. Rondom die wedstrijd werd Olympia al aangetekend als angstgegner voor the Gunners. Maar dat is in de uitwedstrijd compleet anders.
Op sportpark Hooghuys heeft Olympia namelijk historisch gezien minder goede herinneringen. Drie keer werd er in Breda gespeeld tegen The Gunners, maar een overwinning bleef uit. De laatste ontmoeting eindigde in een 3-1 nederlaag. Nick van Wanrooij maakte toen het enige doelpunt voor Olympia op aangeven van Joris Reinieren.
De belangen zijn duidelijk. Bij winst verkleint Olympia het gat tot 2 punten, bij verlies loopt het verschil op naar 8 punten. Met het mooie weer in aantocht hopen we veel Olympianen te kunnen verwelkomen in Breda. Tot morgen!
Wedstrijdinformatie:
Locatie: Sportpark Hooghuys
Scheidsrechter: de heer M. Mourik
Tijd: 15.30 uur
Archiefbeeld is van Pix4Profs/René Schotanus
