We naderen de slotfase van het voetbalseizoen en dat kan maar één ding betekenen. Het Allemaal Olympia toernooi staat al weer bijna voor de deur. De voorbereidingen zijn in volle gang.
De datum stond al een tijd op onze site: zaterdag 3 juni. Zet deze datum in je agenda, want dan gaan we er weer een mooie dag van maken.Deze zaterdag valt voor sommigen samen met een festival. We zullen daar volgende keren nog beter rekening mee houden.
Binnenkort zullen we meer informatie geven over het inschrijven, het aantal spelers per team, starttijden, spelregels en overige zaken. Voor die tijd kunnen we alleen maar zeggen:
Maak je team gereed, houd deze datum vrij en verzin alvast een leuke teamnaam.
Voorbereiding Olympia’60
Na een lang en mooi seizoen is het vizier inmiddels weer volledig gericht op seizoen 2026/2027. De voorbereiding begint op 6 augustus. Update: de trainingen van zaterdag 8 en dinsdag 11 augustus zijn op sportpark De Biezen *Let op! De tijden zijn onder voorbehoud.
